Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aver TV přestalo fungovat po instalaci SP1

Dobrý večer, mám menší problém s USB televizí. Je to Aver TV Volar A815. Aplikace fungovala normálně, ale po instalaci Service Packu 1 pro Windows 7 nepřehrává žádné programy. Sice ukazuje stanice a názvy programů, ale signál 0%, přeskenování nepomáhá. Také reinstalace softwaru (ať z internetu, tak CD) problém neřeší. Pomůže mi někdo, prosím? Předem děkuji.

Zkoušela. Nejprve stažené z netu - nefungovaly. Odinstalovala jsem to a nainstalovala z originálního CD. Taktéž nefunguje. Rozbité USB ani anténa není, přítelovi na NB normálně funguje, má Windows XP. Něco v tom SP1 mi to blokuje, ale nemůžu se dopátrat co. Napadá mě jen smazat ho.

1. Kliknite na tlačidlo ŠtartObrázok tlačidla Štart a do poľa hľadania zadajte slovné spojenie príkazový riadok.

2. V zozname výsledkov kliknite pravým tlačidlom myši na položku Príkazový riadok a potom kliknite na položku Spustiť ako správca. Vyžaduje sa oprávnenie správcu.Ak sa zobrazí výzva na zadanie hesla správcu alebo potvrdenie, zadajte heslo alebo potvrďte akciu.

3. Napíšte nasledujúci príkaz: wusa.exe /uninstall /kb:976932

4. Stlačte kláves Enter.

nejde?

Píšu z jiného PC. Myslím, že se mi s tím podařilo pohnout. Teď se ale pan zmetek rozhodl restartovat a píše mooc veselou hlášku: Příprava instalačních souborů 1 z 2. Probíhá konfigurace aktualizace Service Pack.... Kurňa jestli mi to tam naistaluje zas 3-[ ... začínám litovat, že jsem za to ještě zaplatila tři litry.

Jistěže vezme. Pack obsahuje všechny patche od počátku léčení W7 do data vydání SP1. Odinstalací přijdeš nejen o tu konkrétní záplatu, která ti paškudu s TV dělá, ale o všechny ostatní od data vydání sedmiček. Nebyl jsem si tím jistý, teď jsi mi aspoň dala odpověď. Děkuji ]:).

edit: Zruš si fajfku u SP1 v důležitých (či jak sa to jmenuje). Jinak ti to bude instalovat furt dokola.