Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní konfigurace

Ahoj, chtěl jsem se zeptat na jakém rozlišení a detailech rozjedu přibližně hry jako Assassins Creed Brotherhood, Call of Duty Black Ops nebo Battlefield Bad Company 2?

Tady jsou 3 hlavní součástky: basket.php

Monitor mám 20"...

M Pol...když mi to zaplatíš (každý nemá plno peněz na PC)

Redmarx...Nemluv mi tu blbosti...Assassins Creed brotherhood má doporučené HW: AMD Athlon 64 X2
1.5 GB XP/2 GB Vista/Windows 7
Grafická karta: ATI Radeon HD 4700 512 MB
Harddisk: 8 GB volného místa

blabla doporučené nedoporučené - AC brother nějak zapaříš ale AC3 (jestli bude) to ne. BO? tam to někdo rozšlapal i na jednojádru. ale tam je jedno jaké máš komponenty - tam je to o štestí (hra je debi*** zoptimalizovana) - BFBC2? tam jsou dvoujádra absolutně na ho*** - fachčí to na tom velmi špatně - tam doporučují 4jadro.

Hej co to tu všichni melete? Chudáka toho kluka jenom pletete! Na těchto věcech klidně rozjedeš všechny hry co jsi tu napsal minimálně na střední grafice a plynule. Jen ti radím neposlouchej tady ty idioty! Já studuju počítače a taky je i opravuju...jestli chceš pomoct s něčím napiš mi na můj facebook Petr Xardas Jeřábek (na ikoně mám logo Cisco). Rád ti pomohu...