Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vratit listu

Dobry den,
prosim Vas o radu. Mela jsem normalne listu dole, tak jak vetsinou byva a nechtene jsem ji vpravo nejak chytla a cela lista se mi presunula do prave casti monitoru (vertikalne). Jak to mam, prosim, vratit?

Predem dekuji.

Klikni na hlavní panel pravým myšítkem a zruš zatržení Uzamknout hlavní panel. Pak panel přetáhni dolů.