Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínaní monitoru

Prosím poraďte
Koupil jsem nový monitor LG 22 . A při připojení mi fungoval 4dny pak začal vypínat a zapínat . Po čtyřech dnech odpojení monitoru jsem ho opět zapojil a monitor funguje ale zase jen 3 dny a opět začne vypínat a zapínat přibližně v intervalu 10 sekund. Dokonce i při vypnutém PC monitor zapíná,vypíná ,přechází do úsporného režimu. Původní monitor 19 palců funguje normálně! Při první reklamaci mi sdělili že monitor funguje normálně a že si mám koupit kvalitnější VGA připojení.
Dozvěděl jsem se že na monitory větší než 17 palců potřebuji VGA připojení řady F3H981xxxM .Jaký je to připojovací kabel?Když se dívám do nabídek VGA připojovacích kabelů nikde toto označení není .Jaký kabel mám koupit? I když si myslím že to kabelem není!
Díky

I když kabely tohoto označení skutečně existují, jejich užití nebo neužití se může projevit nanejvýš na mírné neostrosti nebo rozmazanosti obrazu. Popsaný jev je vada monitoru a nemůže jí způsobovat kabel (pokud tedy není nalomený). Zkusil jste připojit monitor přes DVI - digitální vstup?