Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatné vykreslování dig.fotografií

Zdravím,mám problém se zobrazováním digitálních fotografií na mém pc (AMD Athlon(tm)64 X2 Dula Core Processor 3600+ 1,9GHz,Vista,integr.GK nvidia 6100)a s jejich následným poškozením viz příloha.Zkoušel jsem různé antivirové programy,ale nic nenašly.Koupil jsem novou GK,přeinstaloval pc a také beze změn.Co s tím?Má s tím někdo nějaké zkušenosti?Bojím se už dát další fota do pc.

Zatiaľ ste neodpovedali na ani jednu otázku:

1. ...týka sa tento deštrukčný proces aj obrázkov (prípadne videí),
ktoré nepochádzajú z downloadu z tejto kamery? Ktoré boli na HDD už predtým?

2. Pri prenášaní obrázkov z kamery do iného PC - sa zobrazujú podobne?

3. A ak kábla, máte pri tom procese pripojený aj adaptér?

Závery sú adekvátne informáciám, ktoré nám poskytnete.
Vychádzame iba z poskytnutých faktov - ich presnosti.

Zatiaľ,
jediné, čo sa Vám dá poradiť - ak skutočne ide o DOS-ový vírus - nezapínať PC,
keďže deštrukcia zapnutím pokračuje.

Čili je asi v paměti chyba...
Zrekapitulujme to:
- dáš fotky (lhostejno jak) do PC, jsou zmršené
- fotky, které dřív byly OK, jsou zmršené
- fotky z jiného PC, kde byly OK jsou v tvém PC zmršené
- po komplet reinstalu (formátovalo se?) beze změny

Pokud je to takto, jde o HW závadu na PC a hlásí-li memtest cosi (nejspíš chybu), tak bych se ubíral tímto směrem.
Hlášku sem kdyžtak přepiš.

S memtestem zkušenost nemám, ale co mi sahají vědomosti, tak se tento např. vypálí na bootovací CD. Z toho se nabootuje a ten test proběhne - trvá to dlouho.
Jinak PC funguje normálně? Videa v pohodě, fotky na webech v pohodě?
Edit: píše to, že bude paměť zkontrolovaná a dá ti to vědět, když to najde chybu. Zkráceně řečeno.

test jsem zastavil někde na 116%,to jsem asi udělal špatně co?Mám ho spustit znovu a nechat ho doběhnout?Do kolika procent?
Jinak PC funguje normálně,teda doufám :-) Ale zdá se mi,že některé MP3 soubory vykazují někdy drobné "škobrtnutí".Jednou se mi taky stalo,že jsem přetahoval více filmů najednou do telefonu a filmy se mi nějak v avi záhadně spojili.Nemůže být opravdu něco s USB porty? Jinak mi jednou manželka říkala,že i na netu se jeden obrázek zobrazil poškozený.Ber to s rezervou.