Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tel. číslo na tapety...

Vím,že už to tu jednou bylo,ale potřebuju vědět jestli jde nějak udělat : Když dostanu tel číslo např. 600963 tak když někdo napíše SMS ve tvaru BLA BLA 8,tak aby mu potom došla třeba MMS ( tapeta ,vyzvánění.. ) Jak to mám uskutečnit ?

Dotaz je velmi dobře srozumitelný,jen ty jsi ho nepochopil... Chci aby na moje vlastní číslo posílali SMS !! ( Chci ho získat třeba z pipy.cz ),a když pošlou nějakou SMS aby se jim odeslala určitá tapeta... Např. jak je to v časpoisech...pošleš SMS ve tvaru BLA BLA 8 na číslo 900630 a přijde ti tapeta...