Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvuková karta - nemohu najít ovladač

dobrý den potřebuji radu ophledně zvukové karty nikde na internetu nemohu najít ovladač karta je
INTEL 82801DBM ICH4-M- AC97 AUDIO CONTROLLER B1 PCI zjistil jsem ji v programu everest ultimate v pc se zvukovka nezobrazuje hledal jsem všude a ovladač jsem nanašel za jakoukoliv radu budu vděčný předem děkuji
Zmena predmetu, pôvodne: zvuková karta (los)

tak je tu ted další novej problém instaloval sem ovladače skoro všecky na který sem narazil a podařilo se mě nainstalovat jeden kterej mě trochu pomohl nyní uš media player jede nehází chybu ohledně chybějícího ovladaču jenomže nejede zase zvuk žádnej ale media player jakoby přehrává co s tím muže bejt ted že by špatná zvukovka? ale to se mě moc nezdá protože mě pred přeinstalováním jela