Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení datové karty PCMCIA T-Mobile /Mandrake 10.1/

Zdravím Vás,
Jsem zde poprvé (přihlášen pomocí "Datové karty PCMCIA T-Mobile GPRS/EDGE za 1,- Kč)" ve Win_XP Notebook. Pokoušel jsem se inicializovat tuto kartu v Mandrake Linux 10.1. V nastavení modemu se zastaví výpis odezvy při vytáčení spojení na druhém řádku s chybovým hlášením. Upravovali jsme zápis v nastavení modemu, ale bohužel žádný s vyhledaných zápisů nevyhovoval. Pokud existuje již ověřené nastavení modemu pro tento případ, byl bych moc rád, kdybych se na něj mohl podívat a opravit ho u sebe.
Díky.

Zdravím Vás a děkuji za radu. Jednalo se o " Vysokorychlostní GPRS/EDGE/WLAN datovou kartu Globe Trotter COMBO EDGE". Na té stránce je nastavení tohoto modemu. Povedlo se mi to sice už na potřetí, a chodí to. Musím ještě nastavit Baudy na 57600 aby se to zrychlilo.

V tom nastavení jsem změnil řádek inicializace 1) na ATZ+CFUN=1
řádek inicializace 2) na AT

Poz: Tyto změny platí pro vypnutý kod pin na SIM, což je doporučeno i při koupi karty.
Vypnutí kodu pin je nejrychlejší v mobilu (odblokovaném).

Ještě jednou moc děkuji za nasměrování na tu správnou web-stránku. Brok z DC.