Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaké CPU do MSI KT-880?

Ahoj, jen se chci zeptat, dostal se mi do ruky pc který je neuvěřitelně pomalý, i přes to že slouží jen k prohlížení internetu.

konfigurace:

AMD sempron 900Mhz, 2GB Ram, nvidia geforce 6800 na W7 :-)

-je to dědek, ale doma mam ještě něco podobného (Intel 1,1 Ghz, ATI Radeon 128mb, 256MB ram), a na týhle plečce sem hrával i fifu 07, což by si mohl ten druhej nechat jen zdát, ten má dost i když pustim malování...

-u toho je nejslabší asi cpu, tak bych tam chtěl dát jiný aspoň o něco silnější, jen mě zajímá co mohu do MB MSI KT-880 nacpat

pokud -zde- někdo nějaký najde nebo když jich tam pude víc a dá na výběr tak bych byl moc rád, děkuji za pomoc :-)

:-D Promiň. Mé vyjadřování občas nepobere ani moje přítulkyně. V podstatě jsi to pochopil - CPU je odpad, deska je zralá ke sběrnému dvoru, grafika (to bude AGP), i když ještě snesitelná, v novém HW použít nepůjde. Zahoď to a pusť chlup (cca šest tisíc peněz českých) za upgrade.