Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava počítače

Ahoj chtěl bych sestavit počítač herní na nejnovější hry od alzy. Potřeboval bych to tak cca 28000 Kč jsem na mobilu měl bych jednu představu ale nevím u alzy jak se dělá odkaz na košík :(¨¨

Děkuji

Paměti a zdroj, o tom je psáno výše ( 2x2CB, zdroj kvalitní 500 W )
Chybí chladič procesoru, skříň je dost malá.

Za tyto peníze raději Intel, rychlejší procesor menší spotřeba, cena o proti AMD, tak jak to máš skoro stejná.

Tobě ano, ale mí tu vidíme -

Nákupní košík je prázdný
Zboží do košíku vložíte kliknutím na ikonu nákupního košíku v položce zboží.
Aby zboží zůstalo v košíku vloženo, je nutné mít povoleny cookies, jinak se po obnovení stránky košík znovu vyprázdní.