Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia 5530

Dobrý den, nevíte někdo o nějakém českém e-shopu s náhradními díly na mobilní telefony? Potřeboval bych novou základovku na nokii 5530 a nemůžu nikde najít žádný web. Nevím jestli sem tohle téma patří, ale napadlo mě, že to tady stopro bude někdo vědět. Předem díky

Na tohle by bylo nejlepší aukro a trocha štěstí. Popřípadě hledej na netu nějaký třeba kus s rozbitým displayem a slož si funkční ze dvou... takových rozbitých kusů je všude spousty za pár floků. Pokud aspon trošku umíš skládat telefony a víš co a jak uděláš si pěknej kousek.