Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako preinštalujem W7

Zakupil som notebook mam v nom original W7 64bit, chcem ho vsak dat na w7 32 bit. Nemam k tomu ziadne CD ako mam postupovat, ked chcem zachovat originalitu Windowsu ?

Blbosť! Väčšina 32 bitových aplikácií pôjde spoľahlivo aj na 64-bit Windows...
Možno si chcel napísať:
Mám jeden program, ktorý vyžaduje ku svojej funkčnosti nainštalovať "špeciálny" ovládač. Keďže k tomu tajnému programu existuje iba 32-bitový ovládač, nebude program bez 64-bitového ovládača fungovať na 64-bitovom systéme.
Asi tak? :-)

No a ešte k pôvodnej otázke:

Ak chcete prejsť z 32-bitovej verzie systému Windows na 64-bitovú verziu systému Windows 7 alebo naopak, bude potrebné zálohovať súbory a vykonať vlastnú inštaláciu systému Windows 7. Potom budete musieť obnoviť svoje súbory a znovu nainštalovať svoje programy. Ďalšie informácie o vlastnej inštalácii sa nachádzajú v téme Inštalácia a preinštalovanie systému Windows 7.

Zdroj: skúste hádať...;-)