Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výkonnější GK

Dobrý den, chtěl bych vyměnit starou GK Radeon 9550, 256MB za novější a výkonnější grafickou kartu běžící na sběrnici AGP.. GK je umístněna na základní desce MSI NEO(V2.0). Chtěl bych se ještě zeptat, jakou největší RAM(a s jakou nejvyšší frekvencí) můžu dát do jednoho slotu na paměti na mé základní desce? Děkuji za vaše rady a přeji příjemný zbytek dne.

Doplň celý název desky. A také zdroj (výkon, značka). Jinak na výběr moc nemáš. Můžeš buď pořídit nějakou starší nativní gk pro agp, nebo zkusit moderní předělávky, se kterými jsou ovšem často problémy. Nejlepší je ale se na upgrade starého pc vykašlat a našetřit na nový. Je to jako upgradovat Favorita..

To chápu, že je to zbytečnost, ale otci to nevysvětlím..;) celý název desky je MSI PT880 Neo(V2.0) . Zdroj je od ATX-450 JSP .. PC slouží jen pro práci s dokumenty. Jenže po nainstalování Office 2007 a po spuštění např. MS Outlook se pc nehorázně seká. Jsou tam RAMky DDR 400 (2x512MB), ale Office 2007 mají požadavky myslim 1GHZ.