Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak zobrazit priponu?

dobry vecer
mam na cd hudbu a potrebuju zjistit format (mp3,wma,atd...)
jenze nvm co se to tu deje...
dam vlastnosti na treba stopu1 a vidim format *cda ktery ma 4kb (jako by to byl soubor playlistu a ne samotny hudebni soubor
pls help

Maš nejaký problém použiť mozog ? CDA je konstantný datový tok, čitaj na Wiki že aký, čím viac sekúnd tým viac bitov ...

CD Audio pochádza z konca rokov 70-tich a boli radi že dokazali tam ešte dostať názov skladby a aj to prečítať .. Bola to 100% hardwarová zaležitosť.

Jak pálit CD? Z čeho pálit CD? Co umí přehrát rádio? Jen klasická CD?

Sakra nauč se popisovat problémy tak, aby to pochopil i člověk, co ti nekouká přes rameno a nevidí do hlavy. Dík.
To je tak těžké napsat: Mám soubory s příponou .bla, chci je vypálit na CD, aby to přehrálo rádio (asi s CD, že?), které umí jen obyčejná CD. Jedna věta, řečeno vše.

no jelikoz to radio mam cca 5 let tak navod neni...
a i kdyby byl tak verim ze by nikoho nebavilo hrabat se v supliku mezi hromadou navodu zarucnich listu a paragonu :-)

takze se ptam jaky je nejuniverzalnejsi format, treba kdyz se rekne .jpeg tak to prehraje vse (mobily ,dvdcka,pc proste vse) tak jaky format to je u muziky?

Každý CD audio (zajisté i DVD) přehrávač podporuje klasické CD audio. Takže - z původních mp3, wma, wav souborů vypálíš Audio CD. To se děje v programu, který používáš na vypalování, nebo to umí třeba Windows Media player 11 a vyšší.
To, zda rádio s CD umí přehrávat i něco jiného, než CD audio zjistíš tak, že se podíváš do návodu, vyhledáš podle typu na netu a přečteš si specifikace a nebo se zeptáš rákosky, u které jsi to koupil.

ok uz tomu zacinam rozumet ale jeste ujisteni...
kdyz palim treba ve windows media player audio cd tak je jedno jestli povodni format je mp3,wav,wma,atd... protoze po vypaleni je to format audio cd

spravne?

protoze palim to audio cd a nvm jestli mi to radio nechce precit z duvodu nekompatybylity formatu nebo ze to palim na cd-rw :-) a ano mam tam pravopisne chyby :-)