Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Parametre RAM

Ahojte,
mam jednu primitívnu otázku :-) chcem si kúpiť novú dosku asrock-g41m-vs3-d195893.htm a k nej nejaku tu RAMku, samozrejme, že chcem kupiť s čo najväčšou frekvenciou ale neviem čo znamená toto:
- Dual Channel DDR3 memory technology
- 2 x DDR3 DIMM slots
- Supports DDR3 1333(OC)/1066/800 non-ECC, un-buffered memory
konkrétne to hrubým vyznačene neviem čo znamená. Možem k nim kúpiť 1333Mhz RAM alebo treba... ešte niečo? Proste možem k tej matičnej kupit napr. tieto http://www.alza.sk/a-data-2gb-kit-ddr3-1333mhz-cl9 -d127226.htm a možem si byt istý, že mi to pojde?

Za skorú odpoveď vopred vďaka :-D

eeešte jedna otázka. Súvisi nejak CPU s RAM? myslim čo sa tyka funkčnosti. Ak chcem tie 1333Mhz tak musím mať aj namakaný procesor alebo to je jedno? CHapete? =D pretože napr. toto CPU http://www.alza.sk/amd-athlon-ii-x3-450-d186222.ht m ma napisane že podporuje DDR3 1333Mhz. Takže jak to je? Na takymto pojde? Intel Core 2 Duo E4300 1,8Ghz, Socket 775 LGA, Rated FSB: 800Mhz, Bus Speed: 200Mhz
Prosím poradte :-)

inac vseobecne patica 775 je uz vybehova, takze je mozne ze o nejaky cas uz ziaden CPU do 775 nekupis vobec :) Ale su aj vykonne CPU do 775 takze v bazari budu furt, takze ok dodatocne to mozes upgradovat na vykonnejsi CPU.
Pre grafiku tam je PCI express slot to je OK tam pojdu aj moderne grafiky.