Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokazený disk?

DOBRý DEN mám pevný disk asi 4ročný teraz mi začaly snim problemy najprv som zbadal v spravcovy pc chybne hlašky ohladom disku nasledovne ovládač zistil chybu radiča na zariadení HDD a teraz naposledy mi nešiel nabehnuť windows taksom ho preinštaloval apotom pc išlo asi 1den ana další den zas problem proste sa neviem už dostať do windows chybné hlášky posst ci beep kody mito nehlasy viem sa dostať do BIOS a v pripade inštalacie noveho windows viem sformatovať disk akonahle dojde ku kopírovani suborov taktonejde aje koniec možem len vypať pc nič viac potom dalej inštalovať windows nejde proste dalej sa neviem pohnuť je to chyba disku či čoho podla vas dakujem za ochotu odpovedať
Upravená veľkosť písmen. (los)

takže môže to byť chyba v ramke teda pameti? otestovať ten disk v dakom programe neviem nato niesom zručný ak ten disk pozrem v biose tak pri nom stoji v jenom okne položka block mode 16 sector čoto znamená žeje na nom blokovaných 16sektorov?a skušal som aj rmaky samostatne po jednej a nič stale to iste jeto

tak som stiahol ten UBCD program aj som ho spustil podarilo samito došiel som nato dal som teda teda test disku cez program čotam bol od MAXTOR kedže jeto MAXTOR disk anič to nezistilo chybu potom som dal ajtest pamete anič nezistilo žiadnu chybu ramky včom potom je problem v doske?