Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s obrazom WINXP.

Počas nabiehania BIOS funguje, keď nabieha WINdows XP sú na monitore priečne pruhy ,
potom obraz úplne zmizne monitor sa vypne . Čo by to mohlo byť poškodené - grafická karta?
Ďakujem

núdzový režim funguje normálne.čo teraz.
Mám tam 3x Windows keby sa jednalo o vírus asi bol by poškodený jediný z nich ale robí to pri všetkých 3 WIN. teda pri jednom z nich občas naskočí plocha občas nie.
Ďakujem