Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook mrtvé pixely reklamace ?

Dobrý den, mám dotaz cca před před 5 měsíci jsem si polil notebook limonádou ihned jsem ho svěřil servisu ovšem ne servisu ve kterém jsem si notebook koupil bylo to dost z ruky a tuto chtělo rychlou reakci(notebook byl koupen přes internet).Za 3 mesíce se mi na obrazovce udělali mrtvé pixely nejprve jedna čára teď už dvě. Tak se chci zeptat jestli to polití může mít vliv na ty pixely ? A jestli stím máte nějaké vlastní zkušenosti ? Díky za odpovědi.

Jezismarja, co porad resis? Mas svuj rozum nebo ne? Mas 3 moznosti a rozhodnout se, co chces delat musis sam.
1. Lhat - rict, ze mas podelanej notebook
2. Rict v servisu, ze je podelanej a zes do nej kdysi nalil sodovku, ale ze to treba s displejem nesouvisi, at to posoudi
3. Nechat ho tak jak je