Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr routeru

zdarvím poradil by mi někdo s výběrem routeru? Neviznám se moc v tom. Chtěl bych připojit kabelem pc a + wifi na notebook a aby to šlo přez wifi přez 2 zdi cca. 10-20 metrů. díky za rady.

Ono to zavisi ze CO chces na to pripojit (jake mas pripojenie, mas DSL alebo uz mas LAN kabel?).
Vseobecne to co chces (ak uz mas pripojenie na LAN kabli) zvlada akykolvek wifi router.
Pozeraj nech to ma externu srubovaciu antenu nech ju vies v pripade potreby nahradit lepsou, ale myslim ze srubovaciu maju vsetky routery takze to mas jedno.
Mozes napr. nejaky od TP-LINK apod.