Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s win 7

Zdravím, porsím chtěl jsem se zeptat. Vypadli mi pojistky kdyz byl zaply pc a potom uz nechtel system nabehnout automaticky to najizdi do obnoveni systemu, ale po te co udela obnoveni systemu to hodi modrou obrazovku a restart. Zkousel jsem nabootovat z dvd, ale kdyz dam kontolu tak to zadnou chybu nenajde, a kdyz dam setup system, tak to najede jen do obrazovky instalace, ale je tam jen pozadi obrazovky, uz nevyskoci zadna tabulka s potvrzenim ci dalsimi moznostmi. Mysi vsak pohybovat lze.. Nevite nekdo co s tim prosim??

ked nic ine nepomoze tak ako uplne posledna moznost by bola nabootovat nejaky live linux (napr. ubuntu - stiahnut .iso a vypalit z obrazu na CD), v nom vykopirovat vsetky data na nejaky iny (externy) harddisk, a potom ten HDD s Windows kompletne vymazat (napr. program killdisk z UBCD) a skusit instalaciu Windows uplne nacisto.