Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomůže mi někdo s tlačítkem "To se mi líbí"?

Prošel jsem asi 10 vebů kde je návod jak přidat tlačítko na web. Žádný mi ale nefunguje. Když do tagu meta vložím obrázek který se má zobrazit na facebooku tak se mi tam nezobrazí a ani popisek, jsem už bezradnej. Nevíte o nějakém podrobném návodu pro blbce? Nechtěl by jste to tady se mnou někdo poštelovat kdo s tím máte skušenosti? Děkuji moc za každý tip. Nešťastnej Franta Vrána

Příklad: když dám toto do stránky, je to pouze příklad takže místo adresy je tam XXX, tak se mi nezobrazí požadovanej obrázek na facebooku.

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "loose.dtd">
<HTML>
<HEAD>
<link rel="shortcut icon" type="image/x-icon" href="/favicon.ico">
<link href="/favicon.ico" rel="icon" type="image/ico">
<meta http-equiv="Content-type" content="text/html; charset=windows-1250">
<meta name="robots" content="ALL,FOLLOW" >
<meta property="og:title" content="online hry" />
<meta property="og:type" content="game" />
<meta property="og:url" content="www.xxxxxx.cz" />
<meta property="og:image" content="800.jpg" />
<meta property="og:site_name" content="pokus" />
<meta property="fb:admins" content="100002183428852" />
</HEAD>

<BODY>
<iframe src="http://www.facebook.com/plugins/like.php?href=http %3A%2F%2F
www.xxxxxx.cz&amp;layout=standard&amp;show_faces=true&amp;width =450&amp;action=like&amp;font=arial&amp;colorschem e=light&amp;height=80" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:450px; height:80px;" allowTransparency="true"></iframe></body></html>