Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proxy - jak lognout proxy?

Zdravím, nevěděl byste prosím někdo, jak lognout proxy ?

Myslím tím, že se připojím na nějakou IP - Proxy, která je napsaná jako na netu - zdarma, a že bych spustil nějakou hru (MMORPG) a hrál ? Nemyslím totiž pouze Internet - jako například že bych byl na jiné IP v např. Firefoxu, ale myslím že když spustim nějakou tu hru MMORPG co mam staženou v počítači.

Předem díky za odpověď.
Zmena predmetu, pôvodne: Proxy (los)

Neni to proxy. Proxy je server, ktery rozumi nejakemu protokolu a je schopna nad nim uplatnovat treba kontroly. To co ty vyzadujes je tunel, mozna i sifrovanej. To se nenastavuje v ovladacich panelech, na to musis mit nejaky software, ktery je ten tunel schopen sestavit (proti nejake protistrane) a pak se to chova jako normalni sitova karta, pres kterou jde veskery provoz.