Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Toshiba AC100-10?

Zdravím všechny, kamarád mi poslal odkaz na tento notebook, chtěl bych vědět Váš názor.
Hlavně chci poradit, který koupit případně. Jeden má Grafickou paměť 1GB, ale za to má zase menší disk a ten druhý má Grafickou paměť 0,5GB a má jednou tolik větší disk. Chci se zeptat jestli je to něják znát ta grafická paměť menší nebo větší. Předem díky za radu.

http://notebooky.heureka.cz/toshiba-ac100-10n-pdn0 1e-002015cz/specifikace/#section
nebo tento:
notebooky.heureka.cz

graficka pamet neni znat.

Ale bude znat to ze to vobec neni x86 architektura a teda neda sa tam vobec nainstalovat klasicky Windows, ani ziadne Windows aplikacie. Je tam predinstalovany OS android.
Snad mu to je jasne ze to neni normalny x86 notebook s Win.

Existuje uz asi aj specialny ubuntu build (prekompilovany pre Tegra CPU) http://tegradeveloper.nvidia.com/tegra/forum/worka round-run-ubuntu-now
ale co sa tyka aplikacii tak tie tiez budu musiet byt prekompilovane pre tegra. Proste to CPU je uplne ine jak v normalnych PC, vsetky programy musia byt prekompilovane compilerom pre Tegru (t.j. nemozes zobrat normalny balik urceny pre x86 architekturu a nainstalovat, to ti nepojde)
P.S. ked sa to dost rozsiri medzi ludi, akoze asi aj hej, tak mozno vzniknu komunity ktore kopec veci prekompiluju pre tegru a daju niekam na internet, ale to si bude muset potom sam sledovat a hladat ze co uz je alebo compilovat si to sam :) Proste treba mat na pamati ze to neni x86.

to jsou rady jak stehno.....

je tam android, aplikace stáhneš přes google market a je toho mraky.... navíc se dá tento poč sehnat za tři a půl tisíce...

linux se tam dá dát, ale není to nic pro začátečníky, pak ti tam bude normálně běhat ubuntu..