Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lp desky

Dobrý den, neví někdo jestli se dají koupit a popř. kde jednotlivé, prázdné gramofonove desky? všude jsem našel minimale koupe 200ks. děkuji

co se týče zvuku je to bezpochyby nelogicke :) ale jde i o pocit a o styl. zapnout si to na gramofonu a v klidu si sednout. možná se to někomu zdá nelogický, ale někdo si na tu atmosferu potrpí :) a opravdu netuším, jak a na čem se to dělá