Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínaní

Dobrý den mám problém s mym PC. Kdykoliv zapnu nějákou hru nebo internetový prohlížeč tak se to po chvíli vypne s chybovou hláškou např.: Mafia.exe(Neodesílat,Odeslat zprávu o chybách) a u mozilly nebo u opery to samé... Skoušel sem různé hry a různé prohlížeče ale ten PC proste neudrží chvílí aplikaci v chodu... OS sem přeinstaloval na XP professional i na Home edition a dělá to pořád prosím o radu :)

OS sem přeinstaloval
nedávno sem do něj přidal další RAMky

drivery jsou posbírané po netu, ten zásadní chybí.
a když už se instalovalo, tak i nějaký osvědčený tunič & cleaner coby znefunkčňovač.
různé verze xp, všechny jsou koupené a bez virů.
ramky do starého krámu jsou každý pes jiná ves.

začni prohlížečem událostí co je tam za chyby.

C:\WINDOWS\system32\eventvwr.msc (v home je možná jen .exe)

program na porovnání osazených ramek? cpu-z, siw, everest, ...

program na test paměti? boot cd s memtestem

program na zapamatování instalovaných ovladačů? stáhnout je prohlížečem od výrobce desky před přeinstalací pc, nainstalovat v pořadí: chipset, grafika, a ostatní.

Do tych novonainstalovanych Windows si nainstaloval vsetky spravne ovladace?
Co este si tam instaloval? Nejaky stary program ktory by nadrbal stare .dll do Windows?
Blbo to uz hned po instalaici Windows (ciste Windows bez instalovania cohokolvek, len mozillu a nic ine)?