Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laptop - zhasinani monitoru

Ahoj,
mam Acer Aspire 8930 s Windows Vista a vcera mi z niceho nic potemel monitor, po restartu zase fungoval, ale pri dalsim zapnuti uz nenaskocil, kdyz se pripojim prez HDMI k televizi tak obraz mam, kdyz zmacknu klavesi Fn-F6, tak se mi monitor rozsviti presne na pet vterin a zase zhasne, netusim jestli jde o soft- nebo hardverovou zavadu nebo jestli staci zmenit nejakou malickost v nastaveni monitoru... Za vsechny rady predem diky!

tak nastaveni v ovladacich panelech je o.k., chladici podlozku uz nejaky cas pouzivam, pred chvili prestalo fungovat i pripojeni na externi monitor, teda ne uplne, na televizi se mi zobrazi jenom tapeta bez ikon a je tam porad bez ohledu na to, co je zrovna na monitoru notebooku, tak ho asi za chvili odvezu do servisu...