Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ruchem zvuku

Mám problém mám hifi věž s DVD, kterou zesiluju PC, ale PC má kostru spojenou s nulákem. Rodiče mají v pokoji nahoře TV taky spojenou s nulákem. Máme satelit pro 2 TV, který má společnou kostru depolarizátoru. Tudíž kostra horní TV se spojuje s kostrou mého PC dole. Je pravda že nulák ten ochraný je společný pro celý dům, ale jsou zde staré dráty a ochraný nulák je zároveň pracovní. Chci se zeptat existuje nějaký oddělovací transformátor? či jak mám zapojit optočlen, abych výstup zvukovky PC oddělil galvanicky od věže?

Jedná se o oddělení satelitní antény, protože starosta je neschopnej sem nechat zavést DTV. Hlavně že nám zrušili analogové vysílání a DTV nezavedli, je to úchylné, ale děje se to. To těžko půjde oddělit protože kromě VF signálu tam teče i napájení pro depolizátor satelitu, který je venku na anténě, nejlépe je použít oddělovací transformátor. UPS tohle zvládá, ale jen když jede na baterie