Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhoršený výkon nb

Ahoj ,mám notebook,hraju na něm mta san andreas,vždy jsem měl max fps,většinou 50 ale ted mě to skáče i na na 20): Ovladač jsem zkoušel aktulizovat ale nejde,píše to že hardware není kompatibilni nebo něco takového

Tak tam instalujes nespravny ovladac. Spravny ovladac je na strankach vyrobcu tvojho notebooku.

A vseobecne ked ti vykon skace dole tak sa ti to mozno prehrieva (treba skusit merat teploty napr. pomocou speedfan a coretemp pri/po dlhsom hrani), a dat si vycistit chladic.

To sa nerobi vysavacom ale ked uz tak stlacenym vzduchom (plechovka) a idealne to je otvorit ho aspon aby si sa dostal ku chladicu a odstranit manualne nejake pripadne guce chlpov a janeviemco. Do otvoreneho notebooku v ziadnom pripade neliezt s vysavacom! Ked tak len stlaceny vzduch z plechovky. Alebo jemny stetec a fukat ustami :D Stetcom cistit len chladic necapat s tym po elektronike.

Jak sa rozobera TVOJ notebook si najdi na google zadas si tam typ tvojho notebooku a slovo disassembly a najdes si video na youtube.
Ked si netrufas (neni to trivialne a je mozne pri tom notebook znicit) tak to odnes do servisu.