Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sýstém windows nelze spustit

Dobrý večer mužu vás poprosit o radu?.Včera jsem byl celej den na pc v klidu jel,pak jsem si potřeboval nekam odskočit tak jsem pc vypnul,po navratu jsem chtěl zapnout pc ale systém nenajel do windowsu a napsal mě tohle : Systém windows nelze spustit,uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen|WINDOWS SYSTEM32 l_intl.hls
V PC JE NAINSTALOVANEJ ORIGINALNI WINDOWS XP HOME EDITION jenže momentalne nemam to CD k dispozici ,tak bych jse chtel zeptat jestli jse to nedá obejit nejak jinak než reinstalaci OS diky za rady.

Zkoušel jsi po restartu PC mačkat F8 (nebo jinou podle MB) a pak zvolit spuštění poslední dobré konfigurace nebo podobně (už si XP moc nepamatuju)?