Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CMD - ukonceni prikazu

Ahoj, potrebuji poradit, jak mam ukoncit prikazovy radek hned po spusteni programu po prikazu CALL?

Pr.:
@echo off
call "C:\Program Files\moje aplikace.exe"

Po spusteni tohoto skriptu, prikazovy radek zustane otevreny dokud neukoncim svoji aplikaci. Potrebuji ukoncit prikazovy radek po spusteni me aplikace aniz bych musel svuj program zavirat.

Ahoj,řešim stejný problém, potřebuji dávkou spustit víc programů. Mám WinXP-Pro SP3 A nedokážu s tím cokoliv udělat. Vytvořím si soubor s koncovkou *.cmd a do něho chci zadat příkazy. Ale vždy po spuštění dávky se otevře černé okno, v něm se něco vypíše a hned se zavře a program se nespustí, Zkoušel jsem všechny možnosti na variantu příkazu START
třeba tohle:

start /d"F:\nejaky adresař\nejaky adresar\" nazer_souboru.exe

a nefunguje to.

uff, už jsem to vyřešil, nakonec to bylo tím, že pracuji s azbukou v pspadu mám nastavenou jako default ruské kodování, takže i když jsem psal psal české znaky a normálně se to zobrazovalo, tak při spuštění se to CMD nelíbilo, což je pochopitelné :-)