Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Multifunkční zařízení HP 1050 - vaše zkušenosti?

Dobrý den. Chtěl bych si koupit tuto kopírku a chtěl bych radu, od někoho kdo jí má jestli je dobrá.. Jestli se dá kabelem připojit do PC přes USB a jestli je barva do tiskárny drahá. Předem děkuji ;-)

Změna předmětu, původně: Tiskárna_Multifunkční zařízení HP 1050
Změna kategorie, původně: Multimedia (host)

Dobrý den.Chtela jsem se zeptat jestli se dají z tiskárny Multifunkční zařízení HP 1050HP,tisknout fotky.děkuji

Máš-li dotaz, neoživuj staré thready, které se týkají zcela jiných problémů! (touchwood)