Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon i repráky v jednom..... rozdvojka?

Mám velký problém. Mám sice tři zdířky ale jen jedna z toho funguje, a to jak na mikrofon tak i na repraky. Protože potřebuju nyní obojí najednou používat, koupil jsem obyčejnou rozdvojku, ale i tak, když do ní zapojím mikrofon i repro, tak funguje jenom repro.... Už si vážne nevím rady... poradíte někdo?

[mod]Zmena kategorie (mif)[/mod]

S tym sa nezaoberaj, nepovazujem za realne ze by si to pochopil aj keby som to vysvetlil.

Bolo ti uz 100x povedane, za prve nastav si ze mas len stereo reproduktory, da sa to nastavit bud tak ze kliknes v spravcovi zariadeni pravym tl. mysi na to soundmax audio, vlastnosti a niekde tam v rozsirenych nastaveniach, alebo ovladacie panely - zvuky a multimedia alebo ako sa nadava tej sekcii, a tam niekde v rozsirenych mas typ reproduktorov, prip. aj prepinanie funkcie tej mikrofonnej diery.

Ak mas len stereo repraky tak mas tu mikrofonnu dieru predsa volnu, tak do nej strc mikrofon, povol si v mixeri v nastaveniach pre nahravanie (prepnes to v menu mixera) ze chces nahravat z mikrofonu, a skus si nieco nahrat (napr. start-programy-prislusenstvo-multimedia-zaznam zvuku snad je aj vo WinXP).

A doteraz to fungovalo ako?
Repraky strc do zelenej (resp. do tej pri ktorej je nakreslena sipka smerom von), a nastav si vo Windowsoch spravne typ pripojenych reproduktorov, a preistotu restartuj.
Dierky su zapojene dobre toho sa neboj, oni su totiz napajkovane priamo do motherboardu.