Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s výkonem

Zdravim,
Mám problém s výkonem u sestavy Intel core 2 quad 2,5 Ghz, 4 gb ram a HD 4850 1gb, Win Vista 64bit. Pc mám na chatě kam jezdím každý víkend. Ze začátku funguje normálně (Fifa 11 - kolem 100fps, Crysis 2 kolem 30-40 fps nebo AC brotherhood 30-40 fps) jenže buď na konci soboty nebo někdy v neděli se výkon z ničeho nic zmenší a dané hry jedou tak na polovině předešlého fps. Jinak pc pracuje stejně rychle akorát je teda problém s hrami. Po tom když to zase týden nechám a vratim se tak funguje zase normálně a takhle se to opakuje. Nevíte co s tím ? Děkuji za každou odpvěd.

U všech her mám na tvrdo nastavenou v ovladačích vertikální synchronizaci.
LCD monitor stejně neumí jak nějakých 60-75 snímků/sek a tak k čemu 100 ..........
Vypínám to jenom v testech a okamžitě stoupne teplota karty + spotřeba.