Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký notebook koupit?

dobrý den chci koupit notebook max do: 11000kč a aby uměl spustit aspon trochu lepší hry existuje nějaký takový? za odkazy a rady budu vděčný předem děkuji

no jo, ja vim "o kousek" jses rad, kdyz nastavis stredni detaily. ;-) Samozrejme jak ktera hra, hlavne dynamicke stiny a svetla je potreba vypnout, ty zerou casto nejvic vykonu. Taky mam notas za 20.000,- na hry a taky na tom na chate hraju, ale clovek proste musi vedet, ze to je proste nouzovka, abych si mohl zahrat i kdyz zrovna nejsem doma u PC a na detailech pak netrvam. :-)

ty jsou o 180 kč levnější (na hry pouze 64bit) protože mají service pack 1.

přečti si, co znamená to druhý - Windows Anytime Upgrade (WAU), pouze licenční klíč, umožňuje kdykoliv povýšit z edice Windows 7 Starter na edici Windows 7 Home Premium, při instalaci se řiďte pokyny uvedenými níže...