Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otevreni stranky v urcitem miste

Zdravim, nekteri to tak na ruznych forech delaji a ja nemuzu prijit na to jak. Ze si dam odkaz na stranku nejakeho fora, ale nechci aby se otevrela stranka uplne nahore ale v miste (prispevku) ktery si sam zvolim, jak toho dosahnu? diky.

Pokud to jsou tvoje stránky, tak se to nauč na stránce odkazy.html
Když to nejsou tvoje stránky a máš Firefox, tak tímhle rozšířením si uděláš "odkaz - kotvu" kdekoliv ve stránce, bez ohledu na zdroják a nastavení prohlížeče: HYPER-ANCHOR.

Nemusí použít rozšíření, pokud má dobrou paměť na místo/polohu textu ve stránce a funkční myš nebo klávesnici nebo tačpad. ;-)

Na stránce si myší označíš text nebo obrázek a pak prozkoumáš nabídku pravého myšidla... Můžeš si to pak uložit do záložek.