Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se sitovymi adaptery

Dobry den,
chtel bych vas poprosit o radu, nakolik jsi uz nevim rady. Nefunguje mi vubec TCP/IP na sitovych kartach. Z niceho nic,po restartu kompu. PC som presiel antivirom a nepomohlo. V nouzovem rezimu funguje spravne.

Diky moc za rady

zjistil jsem to takovym spusobem, ze "ipconfig /all" mi vyhodil jenom VBox sitovku, "ipconfig /renew" ze nema zadnou kartu ktorou by mohl nastavit, a kdyz jsem nastavil statickou IP tak to nemelo zadnej efekt. A jeste 0/0 prenos paketu.

"ipconfig /all" mi vyhodil jenom VBox sitovku"
takze mas spusteny virtualny PC alebo co? A ten ipconfig /all pustas v tom virtualnom PC alebo v normalnom?
Ked v normalnom tak ti bud zdochla sietova karta alebo si ju zakazal v spravci zariadeni alebo je nejaky problem v spravci zariadeni (alebo v BIOSe ak sa jedna o onboard LAN)