Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladačne na Win7?

zdravim. MAM notebook vydany na trh koncom roka 2007. Na internete som našiel drivery na XP a Vistu. Ak by som to toho práskol Seven kde by som našiel ovldačne, resp. išli by tie z XP aleo visty?. Pretože som videl vela slabšich notebookou aj strašich ktory mali WIn7 v pohode nainštalovany. Dakujem
moj nB : dell vostro 1000
cpu : amd athlon x2 1,70ghz
ram : 1Gb

dakujem

Co hladas, co nejde?
Proste tam tie Win7 drbni, ked mas chut zbytocne vyhodit 3000Kc za nezmysel. Ovladace sa daju najst.
Podla toho co v tych Win7 bude chybat (oni toho rozpoznaju dost) a podla toho jake su v tom PC konkretne komponenty je to treba riesit pre kazdy komponent osobitne, na strankach vyrobcu komponentu alebo google.