Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlepšení PC (nákup nové grafiky)

Zdravim všechny nadšence. Měl bych takový dotaz mám PC
Intel Core i5 650 3,2GHz
NVidia Geforce 230 1.5Ghz
Windows 7 Home Premium x86
zdroj:DPS-460DB-3 A (460W)(snad se nepletu)
6Gb RAM

Na konci dubna bych chtěl udělat menší upgrade tak bych se chtěl poradit má v plánu koupit tuhle grafiku http://graficke-karty.heureka.cz/palit-geforce-gtx -560-ti-sonic-1gb-ddr5/specifikace/#section budu na ní potřebovat i výkonnější zdroj? Co jinak bystě doporučily vylepšit?jsem hráč a potřebuju pařit nové hry :-) a hlavně tahle grafika mi to nestíhá tak předem díky za rady

dle meho nazoru jsi vybral dobre. Palit drive nemel dobrou povest, tak bych asi taky radeji volil jinou znacku, ale je to spis horka vzpominka na minulost, kdy karty od Palitu a Sparklu odchazeli jak na bezicim pasu, dnes uz by problem byt nemel.