Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Reinstall Windows

Zdravím,
potřeboval bych poradit prosím. Chci přeinstalovat Windows, ale když tam hodím CD a už jdu k instalaci, tak mi to napíše "disk nenalezen". Poraďte mi prosím co s tím. :(
Zkoušel sem najít v BIOSu AHCI nebo Native mode a nenašel sem to tam.
BIOS - "Amibios new setup ulility - version 3.31a

Děkuji :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

rekl bych, ze plati, co jsem napsal prvne - ovladac na disketu! - mluvime o instalaci Windows XP doufam?

(druha moznost je integrovat ovladac do instalacniho CD, ale to jsem nedelal, prijde mi jednodusi si nekde pujcit tu disketovku a disketu :-D )