Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - vir zabraňující přihlášení

Dobrý den, mám takový problém s přihlášením do Windows 7 Ultimate. Nedávno jsem si nainstaloval jeden program, který po dokončení instalace vyžadoval restart NB. Po najetí Winů se nemůžu přihlásit na svůj profil, protože údajně zadávám špatné heslo. Já si jsem na 100% jist, že heslo je správné. Je to jediný profil, který zde je. Nějaká rada, jak neztratit důležitá data uvnitř ?

Tak zrovna tohle mi nepomůže, to bych si ještě před "ztrátou" hesla musel vytvořit tenhle Disk, který jsem si samozřejmě nevytvářel. Hledal jsem různě, ale nic mi nepomohlo. Všechno potřebuje přístup do Winů, který nemám...