Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyber co nejlevnejsiho pc internet, filmy

Zdravim, odesel mi doma pc a uz nema smysl do nej vrazet..

Potrebuji pomoci vybrat sestavu.
2jadro
alespon 2gb ram
staci integrovana gk na desce nejlepe neco ati hd4200
disk pouziji ze stareho pc.. (sata ll)

prosim moc pekne nekoho ochotneho kdo by mi vybral sestavu (co mozno nejlevnejsi)..

dekuji moc za ochotu.. omlouvam se za gram chyby, ale pisu z mobilu a mam omezeny pristup k internetu.. jeste jednou diky

nejak moc se v tom nevyznam, aje mam obyc 19palc monitor a je to to obycejne pripojeni .. na karte netrvam, ale napadla mne jako integr. moznost.. pokud se da lepe nahradit nejsem proti, jen potrebuhi jiz dnes objednat, aby to bylo co nejdrive doma.. (potrebuji to k praci) diky

Parada.. to jsem cekal vetsi palku.. vyplati se 4gb ram, nebo by to v tomto pripade nemelo smysl? jaky k tomu vzit zdroj nejakou case vetracek a na kolik vyjde sestaveni na czc? vsestaveni je i vsechna kabelaz atd? ze stareho pc pouziju pouze disk a zvukovku.. zbytek potrebuji sestavit.. je lepsi to vzat na czc, nebo zde vychvalovanem alfacompu? moc diky za ochotu a vstricnost

4 GB v případě, že bys tam chtěl provozovat 64-bit OS. Skříň si vyber podle vkusu. Jestli ti nevadí tenké plechy, rezonance a nebudeš to často rozebírat, tak stačí i ty nejlevnější. Zdroj Seasonic 400 W http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=4055 6 bude stačit i na případný upgrade nějaké méně žroucí grafiky. Nevím kolik stojí sestavení u czc, já si stavím všechno sám. To poradí jiní.

ok, diky moc... pockam, jestlii tedy nekdo napise, kde je lepsi to vzit.. nejak blbe se mi nacita na mobilu czc, tak nezjistim, kolik stoji sestaveni.. a kdyby nekdo poradil ohledne toho vetracku na cpu byl bych moc vdecnu... na pc bude behat prozatim xp a potom nahodim w7 kde by se asi 4g hodily.. no uvidim.. pockam na nazory..

Dik moc :) suprovka.. napajeci kabel je soucasti se zdrojem?.. vim, ze budu otravnej, ale kdyby jsi byl,tak hodny a nahazel to do kosiku protoze mi to nejak mobil nechce zobrazovat.. viz koment nize, ze czc stavi zadarmo tak by byl,skoro litr usetrenej.. jinak takova otazka ta gk je alespon na stejne urovni jako x1650 ? tu jsrm mel na starem pc.. diky moc za ochotu :) vidim, ze srm chodi super lidi a ne jen namysleni ignoranti diky moc

ok, tak pujdu k nejakemu znamemu a udelam objednavku.. dockam se toho pc jeste tento tyden, kdyz budou delat ty testy atd? jinak kazdy jste poslali podobne procesory, ale ne uplne stejne ram take a i desku.. ram je asi lepsi vzit 2x1 kvuli rychlosti (pokud ma deska 4sloty podivam se..) a ta gk by mela zvladat hd video 720, 1080p ? kdyz ma oznaceni HD? Diky

Když už se někdo zeptá z čeho postavit laciný komp, tak takový člověk nikdy nestavěl. Chce to kamaráda, známýho, jak pro sestavení tak i případné další konzultace v čase. Menší počítačové shopy si berou za sestavení pětikilo, níže jsem uvedl velké hráče na našem trhu. Akorát tento poplatek zvyšuje cenu kompu a v řadě případech zcela zbytečně ;-).

V CZC za sestavení nic nechtějí (nějakou dobu měli ve formuláři cenu pětikilo za montáž sestavy a dnes tam vidím zdarma), kolik to stojí v Alze a Alfa Compu dole v linkách, na Mironet jsem se nedíval. Kdyby realita bylak jinak, tak mě klidně opravte.

http://www.alza.cz/sestaveni-otestovani-a-zahoreni -vybranych-komponent-d187260.htm
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8B1S60000BN