Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Selhání Windows Vista

Zdravím,

mám problém a prosím o radu.
Po provedené Obnovy systému se PC s Vistou klasiciky restartoval,
zapnul a místo najetí už. účtů se ukázala pouze šipka a PC dál nenejede.
Zkoušel jsem Nouzový režim, F8, ale nic nepomáhá. Dál, než za šipku, se nedostanu....
Prosím o pomoc!

# HP

* Modely tohoto výrobce jsou vybaveny zálohovacím programem, který je dostupný po doinstalaci přímo ze systému skrze nabídku start.
* Recovery menu je také možné spustit stisknutím F11 během startu počítače (pouze u řady Pavilion).

Publish.asp
Ted uz jen takova malickost, zaloha dat.
Musis vyndat HDD, pripojit ho do stolniho PC (SATA datovy kabel a napajeci kabel) a zalohovat data.
Pak provedes recovery.
Potom napis na HP a nech si objednat recovery media (DVDcka) za cca 300kc. To pro pripad, ze by ti priste nespadnul pouze OS ale podelal se cely HDD...