Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pomoc - nic nejde otevřít, funguje jen internet

Moc prosím o pomoc...dnes mi přestaly fungovat všechny složky a soubory,nic nejde otevřít,funguje jen internet. Bod obnovy jsem zkoušela snad 10krát,teď už mi to po obnovení ani nezobrazí současné soubory ,ale jen černou obrazovku,jednou se mi napsala nějaká hláška,že ve windows je nějaká chyba,kterou se nepovedlo...nevím,je to dlouhý a já to nestihla přečíst ani zkopírovat ani nic,pak hláška zmizí a už se neobjeví. Jo ještě fungujou 3 fotky,který byly jen tak na ploše,soubor žádný(ani součásti windows),PROSÍM...Štěpánka

mám Vista home basic
Zmena predmetu, pôvodne: POMOC !!! (los)

Nevím jak tvůj notebook (asi záleží na typu), ale po spuštění se vlevo dole na monitoru na chvilku zobrazí nabídka s možnostmi stisknutí nějakých kláves (F2, F4, F8, F12) - není to přesný výčet - je to třeba vysledovat. Není tam možnost automatické obnovy systému?