Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pracovní plocha

Dobrý den, mám problém s pracovní plochou. Začalo to tím že antivirus ( AVG) našel několik trojských koňů najednou. Dal jsem je vyléčit a teď mám jen holou pracovní plochu bez nabídky start, všech složek, ikon a jde mi spustit jen správce úloh (Ctrl+Alt+Del).

Děkuji

tak v tom spravci skus spustit rucne proces "explorer.exe" (ked ho nevie najst tak si ho nalistuj v C:\Windows)
Ked to nenabehne skus nudzovy rezim Win, ked to nenabehne ani tam tak reinstalacia Win. A nabuduce si tie Windows nezavir. Ano, antivitraky su nahovno. Vsetky. Jediny pouzitelny antivirak je POUZIVATELOV MOZOG.