Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač grafické karty

Dobrý dem mám problém s instalací ovladače grafiky, když ho enchám aktualizovat vyskočí mi chyba a že nemůže být dokončeno, když stáhnu ovladač přímo z intelu tak mi to hodí že nemám oprávnění správce, nebo že došlo k neznáme chybě a ukonči se. Prosím poradte už nevím co s tím a bez grafiky mi skoro nic nefunguje :(
Mám XP, grafická karta je mobile intel 965 express chipset family. Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Takže přetáhl sem si celou staženou složku na plochu, otevřel ji a spustil setup, následně se spustí instalator produktu, dále postupuji podle návodu instalatoru, souhlasím s podmínkami a povolím instalaci následně probýhá instalace produktu a po chvíli vyskyčí okno chyba : došlo k neznáme chybě, instalační program bude ukončen.

Ja si myslim, ze jo.

* ACER
o Modely tohoto výrobce po instalaci systému při jeho prvním spuštění nabídnou vytvoření recovery médií. Je to jediná možnost, jak zálohovat operační systém. Pozdější vytvoření zálohy již možné není!
o Recovery menu je také možné spustit stisknutím ALT+F10 během startu počítače

Publish.asp
To by znamenalo, ze recovery oddil je na HDD a proto nemas to instalacni CD