Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD disk aky?

Viete mi poradit aky je rozdiel medzi SSD kingston V+ a SSD Kingston V100?

Chcem kupit 64Gb a neviema aky je rozdiel medzi nimi, rad by som kupil nejaku poslednu verziu SSD.

Alebo aky 64 gb odporucite..

Dik

a jsi si jisty?

OCZ Vertex 2 se dodava v povedene 34nm rade, ve zmrsene 25nm rade - jedna se o modely s nizkou kapacitou (i tento) a tento tyden snad ma OCZ zacit dodavat modely 25nm "opravene", ktere uz ztratou vykonu netrpi, ale nikdo bez fyzickeho omakani SSDecka nepozna, ktery je ktery.