Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem super bluetooth hack nebo něco podobného

Dobrý den, na starém telefonu nokia 6233 jsem míval super bluetooth hack a myslím že bluetooth files manager, je to dobrý na zlobení holek atd.. xd ale když jsem koukal na nejnovější verzi screeny tak mi to příjde dělaní pro klávesoví telefony, takže nemáte někdo odkaz na dotykovou verzi jestli existuje? a nebo jiný podobný programy angličtina mi nevadí. telefon mám nokia 5800 ale to asi není podstatné si myslím. Vím že tohle je pc poradna ale občas se tu objeví nějaký dotaz o mobilech a vyřeší se. prosím neříkejte mi že takové programy jsou nelegální já to vím, ale je to dobrý způsob na štvaní holek ve škole. A fakt si nenechám od nějakých politickejch pak rozkazovat jaký budu mít kde nainstalovaní programy

že takové programy jsou nelegální já to vím

ked to vis, tak ti snad bude jasne ze tu nikto nebude napomahat k trestnemu cinu, este aby mal kvoli tvojim kravinam opletacky s polliciou, ze.

Holky sa zlobia cez bluetooth? No to je dneska doba. Nechces ich radsej zobrat na pivo a pretiahnut? To bude hack ze az :)