Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojení k internetu

Dobrý den, prodal jsem rodičům svého kamaráda starší comp, nainstaloval. ale problém je s připojením k netu. Mají připojení od O2 přes DSL modem. Modem lze připojiit jak přes DSL kabel, tak přes USB...jenže..internet neběží. Hlásí to : žádné nebo omezené připojení k internetu. Neví, čím to je. IP adresu to nače ale dál nic.
Nevím, jak to nastavit. Osobně doma používám bezdrátovou LAN síť...
Může být třeba i problém s ovladačem na základní desce?
(ASRock 775i65G)
Když připojím starý, původní comp, tak internet běží..
Nebo se to nějak dá nastavit třeba i při instalaci windows?
díky moc za rady

Jo ten výpis nemám, pojedu k nim až v sobotu, slíbil jsem, že to dám dopořádku...
Je to DSL modem Zyxel, když jsem ho zapojil přes dsl kablik, tak načetl IP a ještě něco, když přes USB tak ve vlastnostech bylo načteno všechno...ale jsem v tomhle laik, tak nevím..