Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem pri instalaci XP

Zdarec
Jsem začátečník a mám problém, když vložím bootovací CD, tak hned na začátku to chvíli(přemýšlí) projede pár informací a pak se to zastaví u A: (disketové jednotky) a pak už ani ťuk. Jak bych se přes to mohl pohnout dál? Když nemám bootovací disketu, ani ji nechci dělat?
Jinak instaluji WINDOWS PROFESIONAL XP přes HOME EDITION na Intel Celeron 2,00GHz, 512 RAM ...

Diky moc

ale je, vytvoril jsem ho v Neru

Vytvořil jste bootovací CD v Neru? Takže je to nějaká upravená mrcha, které jste při vytváření podstrčil nějaký command.com a ona jej teď nemůže najít, že?
Ideální by bylo zkopírovat opravdu funkční instalační CD a nevytvářet si vlastní.

ked tam nabehne "A:" tak je to bootovacie CD DOSu, a nie instalacne CD. Neni to jedno (je tam iny bootimage). Takze ked si to CD bastlil sam, tak si ho zbastlil zle.

Instalacne CD si chod kupit original alebo si pozicaj original (ak mas svoje instalacne cislo).

Stiahni si nejake .iso a tam je aj bootimage. Dokopy (do noveho .iso) das bootimage a tvoje (zmenene?) subory napr. pomocou programu nLite a potom vypalis nove iso (vypalit z obrazu)
P.S. ak nechces menit subory tak rovno vypalis .iso co si stiahol. (vypalit z obrazu)
P.S.2. tajne predpokladam ze mas svoje instalacne cislo a teda ze nejdes kradnut.