Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kdo ručí za obsah webu?

Ahoj mám otázku, 1 člověk vlastní web, a 2 člověk se s ním dohodne (protože má živnost) a vloží na web reklamu od Google Adsense. Co když je ale na webu něco protiprávního, kdo za to bere zodpovědnost? Ten co vlastní a stvořil web, nebo ten kdo tam má tu reklamu. Koho by stíhaly? 1 nebo 2 osobu? Je to jenom příklad. Dík

Tak pokud je ta reklama vkladana pomoci skryptu a taha se z jineho serveru, tak majitel nejspis nereviduje kazdy jednotlivy banner. Takze by mel mit smluvne osetreno, ze za obsah reklamy odpovida ten clovek, co ji do webu vklada.